kom. 503 09 66 92
Adaptacja projektów Rzeszów Adaptacja projektów Rzeszów Adaptacja projektów Rzeszów

O firmie

Firma „STA-KO”  powstała w 1992 roku, jako firma specjalizująca się w wykonywaniu nowych i renowacji starych elewacji wraz z dociepleniem wszelkich obiektów budowlanych.
Firma została założona przez Romana Lalickiego, który do dziś kieruje i reprezentuje firmę na zewnątrz.

W ciągu  ponad 20 lat swojej działalności, zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w zakresie dociepleń budynków i robót wykończeniowych. Ponadto systematycznie poszerzaliśmy zakres wykonywanych prac, by dziś móc zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług na bardzo wysokim poziomie.

Obecnie posiadamy własną pracownię projektową i zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów.  
Naszą specjalnością są adaptacje projektów typowych (gotowych). Wśród tysięcy dostępnych u nas  propozycji, pomożemy Państwu znaleźć tę najbardziej odpowiadającą osobistym preferencjom. A nasi pracownicy zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem projektu, by urzeczywistnić Państwa marzenia o idealnym domu.
Co więcej, nasi specjaliści od spraw budowlanych i postępowania administracyjnego przejmą wszystkie obowiązki urzędowe związane z postępowaniem lokalizacyjnym. Na koniec wykonamy odbiór domu wraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Jeśli Państwo już się wybudowali i nie mają pomysłu, bądź czasu na urządzenie wnętrza, gwarantujemy profesjonalną pomoc naszego architekta. Jego fachowa wiedza, doświadczenie i zaangażowanie będą kluczem do zwycięstwa w walce o Państwa dom marzeń.

Dewizą naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klienta, poprzez wysoką jakość oferowanych usług, z zastosowaniem najlepszych materiałów i bezwzględne przestrzeganie technologii robót. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.


Adaptacja projektów Rzeszów | Sprzedaż projektów Rzeszów | Architektura Wnętrz Rzeszów | Kierownik Budowy Rzeszów | Konstruktor Projektant Rzeszów | Wykończenia wnętrz Rzeszów | Podkarpacka Sprzedaż Projektów